September 2016 | ACE Logistics Eesti
  Mamma Mia - oktoobrikuu täitub Rootsi muusikaga
... 
Muusika kuulub kergesti riigipiire ületavate kultuurivaldkondade hulka. Rootsi puhul on tegemist ühe maailma suurima muusikaekspordimaaga, ühe elaniku kohta ilmselt kõige suuremagagi. ACE Logistics on suurendamas veomahtusid Rootsi suunal ja just seetõttu pakume tänutäheks oma klientidele Rootsi muusikat ja kiirematel e-ace tellimuste tegijatel on võimalik võita piletid Rootsi kultusbändi ABBA hittidel põhinevale muusikalile Mamma Mia
    Eestis trükitud raamatuid loetakse üle maailma
Tänapäeva muutuvas maailmas on kiire tegutsemine ja paindlikkus üliolulised. Tallinna Raamatutrükikoja edu tagavad nii professionaalne meeskond, moodne tehnoloogia kui ka usaldusväärne ning sarnaseid väärtusi kandev transpordipartner. ACE Logisticsiga on koostööd tehtud juba aastaid, kuid suurem koostöö sai alguse 2015 aasta kevadel Rootsi suunal. Eestis trükitud raamatuid saadetakse aga üle kogu maailma.
    ACE Logistics panustab efektiivsusele ja aktiivsele müügile
ACE Logisticsil täitus hiljuti 24. tegevusaasta. 1992. aastal loodud ja Eesti kapitalil põhinev ACE Logistics ettevõtete grupp on tänaseks laienenud oma tegevusega viide riiki, lisaks Baltikumile ka Valgevenesse ja Soome. Viimased aastad on osutunud ettevõttele kokkuvõttes väga edukaks ja oleme suutnud turu keskmisest enam kasvada. Logistikaturust ja ACE'i lähituleviku plaanidest annab ülevaate ettevõtte tegevjuht Andres Matkur.
    ACE Logistics toetab taas arvamuskonkurssi Edukas Eesti
ACE Logistics Group koos teiste edukate ettevõtetega on otsustanud taaskord toetada arvamuskonkurssi Edukas Eesti. Äripäeva korraldatavast konkursist kujunenud võimas ideepank ja ihaldusväärne tribüün, mis on tõendanud oma elujõudu juba nelja hooaja vältel, näitamata vähimatki väsimuse märki. Konkursi peaauhind on 10 000 eurot ja arvamuslugusid saab saata alates septembrist kuni veebruari lõpuni.