November 2016 | ACE Logistics Eesti
  ACE Logisticsil täitus 20. tegevusaasta Leedus
... 
ACE Logistics Estonia õdeettevõte Vilniuses tähistas 18. oktoobril oma 20. aastapäeva. Kui ajas tagasi vaadata, siis ettevõtte tegevjuhi Ignas Puluikise sõnul polnud algus kindlasti lihtne. Praegu suudab ettevõte oma klientidele pakkuda stabiilsust, laiaulatuslikku kogemust ning loomulikult usaldust.
    Rootsi suuna plaadisadu jätkub ka novembrikuus
Muusika kuulub kergesti riigipiire ületavate kultuurivaldkondade hulka. Rootsi on üks maailma suurimaid muusikaekspordi riike, ühe elaniku kohta ilmselt kõige suurem. Oleme suurendamas veomahtusid Rootsi suunal ja jätkame oktoobris alanud kampaaniat, kus iga viienda e-ace tellimusega kingime Rootsi muusikat ka novembrikuus.
    Peatselt saab lennujaama sõita trammiga
Paljud on kindlasti tähele pannud suuri tee-ehitustöid Tallinna lennujaama ja ACE Logistics Estonia kontorihoone ümber. Aasta pärast peaks valmis saama lennujaama trammiliiniga ühendamise projekt. Pärast trammitee valmimist on Tallinna lennujaam ühenduse poolest kesklinnaga üks mugavamaid terves Euroopas.
    ACE'i kliendiseminar - kuidas eksportida kasumlikumalt?
17. novembril korraldab ACE Logistics kliendiseminari "Kuidas eksportida kasumlikumalt?". Seminari viib läbi ettevõtja ja eksportöör Jakob Saks ja põhirõhk on praktilistel nõuannetel ja reaalsetel näidetel lektori pikaajalisest kogemustepagasist. Lisaks jagatakse praktilisi tööriistu ja allikaid, mida saab edukalt oma töös kasutada.