Juuni 2016 | ACE Logistics Eesti
  2015 - ACE Logistics Grupi edukaim aasta

... 

2015. aasta kujunes ACE ettevõtete grupile kokkuvõttes vägagi edukaks, senise ajaloo rekordiks. Konsolideeritud käibeks kujunes 22,2 miljonit eurot. Eelneva aastaga võrreldes kasvas käive 11%. Jõudsalt kasvasid ACE Läti ja Leedu ettevõtted, Leedus 19% ja Lätis 18%. Leedu üksus on kolmandat aastat järjest ACE Grupi käibelt suurim tütarettevõte.

 

    Leedu tegevjuhil täitus 15 aastat
ACE Logisticsi Leedu kontor tähistab tänavu 20. aastapäeva, Valgevene kontor 5. sünnipäeva. Mõlemat ettevõtet juhib Ignas Puluikis, kel sel kevadel täitus ACE'is 15 aastat. Viis aastat tagasi võtsime Ignase vastu ACE´i 10-aastaste klubisse ja kirjutasime uudiskirjas temast loo. Nüüd on paras hetk tagasi vaadata ja Ignaselt küsida, mis on viimase viie aastaga tema töö- ja pereelus muutunud.
    Valgevene – avastamata potentsiaal?
Valgevene majandusmudel on omamoodi müüdipurustaja, sest selliselt toimimisele on peatset lõppu ennustatud juba peaaegu paarkümmend aastat. Koostöös Eesti Vabariigi Suursaatkonnaga Minskis anname teile ülevaate Valgevene majandusest. Ühtlasi tuletame meelde, et iga Valgevene suunal tellitud import- või eksportsaadetisega kaasneb kuni suve lõpuni magus üllatus!
    Teretutvus ACE'i uute noorte töötajatega
Saage palun tuttavaks ACE Logisticsi uute noorte töötajatega: Helen Haug, Oksana Remets ja Katre Taal. Tütarlapsed on aastajagu ACE'is tööl olnud ning samal ajal kõrgkoolis õppinud. Juuni alguses kaitsesid nad kõik oma diplomitöid ning lõpetasid edukalt logistikaalased õpingud. Kolleegid hindavad tütarlastes nende kiiret õppimisvõimet, kohusetundlikkust, tugevat närvi ning äärmist naiselikkust.