Jaanuar 2017 | ACE Logistics Eesti
  ACE Logistics tähistab alanud aastal oma 25. tegevusaastat

... 

ACE Logisticsi alguseks saab pidada 1992. aasta septembrit, kui meie ettevõte Tallinnas registreeriti. Aastate jooksul on sellest arenenud Eesti kapitalil põhinev, kuid viies riigis tegutsev logistikaettevõtete grupp, mille aastakäive läheneb hoogsasti veerandsajale miljonile eurole. Täname kõiki kolleege, kliente ja koostööpartnereid, kes on meid nii kaugele viinud on.

    Teretutvus ACE Logistics Estonia uue tegevjuhiga

Alates 1. veebruarist alustab ACE Logistics Estonia tegevjuhina tööd Allan Epner. Tänaseni juhtis Allan DSV Transpordi kohalike vedude osakonda ja vastutas kogu DSV haagisepargi eest. Varasemalt on Allan töötanud ka Marati ning Valio logistikajuhina. Teretutvusest saame teada, kust Allan pärit on, mis on tema hobid ja miks otsustas ta kandideerida ACE'i tegevjuhi kohale.

    ACE Logistics kalendripiltide autor on Riho Plank

Juba teist aastat on ACE Logisticsi seinakalendrit kaunistanud Tallinna Tugikeskuse Juks teenuse kasutaja Riho Plangu joonistused. ACE on teinud tugikeskusega koostööd pea 8 aastat. Omanäoliste joonistustega jõulukaardid ning portselanimaalingutega tassid, vaagnad, lillepotid jms on jõulukinkidena jõudnud paljude ACE'i klientide ja välispartneriteni.

    ACE Logistics Leedu kontor läbis edukalt ISO auditid

Aastast 1998 on ACE Logistics Estonia töö lähtunud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi põhimõtetest. 2011. aastal viisime oma tegevused vastavusse ka keskonnajuhtimise ISO 14001 standardiga. Sügisel 2015 läbis ISO auditid ACE'i Läti kontor ning detsembris 2016 sertifitseeriti ISO 9001 ja ISO 14001 standardite alusel ka Leedu kontor.