Tere tulemast ilu- ja heaolumaailma! | ACE Logistics Eesti
Tere tulemast ilu- ja heaolumaailma!
 

Depilé on 43 kaubamärgi esindaja Eestis, tuues maale professionaalseid kosmeetika vahendeid, salongisisustust, meditsiinitarvikuid, -mööblit ja -aparatuuri. Lisaks pakub Depilé erialast täiendõpet ja konsultatsiooniteenust tervise- ja iluteenust osutavatele klientidele, nii taastusravi, spaa, kui kosmetoloogia valdkonnas ja seda ka väljaspool Eestit.

Ettevõtmist veavad alati positiivsed Tõnu ja Mairi Leppmets. Ettevõttel on esindused nii Tallinnas kui Tartus, kus avati eelmisel aastal uus logistikakeskus. Põnevatest ettevõtmistest möödunud aastal oli Rakvere Aqva Hotel& Spas esimese Alessandro Spa avamine Baltikumis ja Skandinaavias.

Depilé kaasabil leiab kindlasti kingitusi tähtpäevadeks igale maitsele, olgu selleks Alessandro käte- ja küünehooldustooted või Anesi professionaalne näo- ka kehakosmeetika. Tooteid saab osta Tallinna ja Tartu Kaubamajadest ning spaadest ja ilusalongidest.

Kogu Depilé tootevalikuga saab tutvuda kodulehel: www.depile.ee

ACE ja Depilé koostöös täitub tänavu 10 aastat. Täname Depilé´d kauaaegse koostöö eest ja soovime omalt poolt firmale edu meie elu kaunimaks muutmisel!

Katrin Tiidrus
Autotranspordi juht