ACE Logistics tähistab alanud aastal oma 25. tegevusaastat | ACE Logistics Eesti
ACE Logistics tähistab alanud aastal oma 25. tegevusaastat
 

Jah, tõepoolest, nii see on - juba veerandsada aastat ACE'i

ACE Logisticsi alguseks saab pidada 1992. aasta septembrit, kui meie ettevõte Tallinnas registreeriti. Aastate jooksul on sellest arenenud Eesti kapitalil põhinev, kuid viies riigis tegutsev logistikaettevõtete grupp, mille aastakäive läheneb hoogsasti veerandsajale miljonile eurole.

Olulisemad verstapostid sellel teel on kindlasti esimesed laienemised välisriikidesse, kui avasime 20 aastat tagasi esimesed tütarettevõtted Leedus ja seejärel Lätis. Valgevene tütarettevõte tähistas äsja viiendat tegevusaastat ning noorim, Soome ettevõte, saab peagi kolmeseks. Mainimist väärib samuti, et meil töötab mitmeid tublisid kolleege, kellel täitub lähiajal samuti 25 tööaastat! „ACE 20, 15 ja 10 klubi" liikmeid on aga sedavõrd palju, et nende tähtpäevade tähistamine on saanud juba traditsiooniks.

ACE'i strateegiline eesmärk on olla mõjukas ja tuntud logistikateenuste osutaja Balti regioonis. Märksõna on tasakaalustatud areng, mida aitavad üheskoos teostada meie kliendid, töötajad ja omanikud. Ettevõtte pikaajaline eesmärk on olnud näidata oma valdkonna keskmisest kiiremat kasvu, kuid säilitada piisav efektiivsus, et oleks tagatud jätkusuutlikkus ja areng. Tagasi vaadates võime tõdeda, et oleme põhieesmärgid saavutanud. Oleme arenenud, kasvanud ja tuntuks saanud. Ettevõte on jätkusuutlik ja suudab endiselt leida võimalusi kasvupotentsiaali realiseerida.

Mul on hea meel, et olen viimased 20 aastat ACE'iga seotud. Olen saanud täita mitmeid tööülesandeid ja viimastel aastatel vastutanud nii ACE Eesti kui ka kogu ACE Grupi tegevjuhtimise eest. Et areng võiks hoogsalt jätkuda, liitub meie meeskonnaga Allan Epner, kes alustab ACE Eesti tegevjuhina 1. veebruarist 2017. Allanil on pikk töökogemus Eesti ühes suurimas logistikaettevõttes. Olen rõõmus, et ta on otsustanud jätkata just ACE'is. Soovin Allanile edu tema tegemistes!

Tahan tänada kõiki kolleege, kelleta ACE ei oleks selline, nagu ta on. Tänan ka kliente ja koostööpartnereid, kes on meid kõigi nende pikkade aastate vältel usaldanud.

Soovin kõigile kõike kõige paremat!

Andres Matkur
tegevjuht
ACE Logistics Estonia